confessions

editor

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 7
  2. takipçi 0
  3. puan 277

cdsiz windows 10 format atmak

editor
Windows 10 kullanıyorsanız ve bilgisayarınızın çalışmasından şikayetçi iseniz sıfırdan Windows 10 formatı atmak istiyorsanız aşağıdaki yolları takip etiniz.
1.Windows tuşuna basıp arama kısmına ayarlar yazalım.
2.Çıkan sekmeden Güncelleştir ve güvenlik seçeneğine tıklayın.
3.Tıkladıktan sonra sağ köşede Kurtarma seçeneğine tıklayalım.
4.Tıkladıktan sonra çıkan sonuçlardan Bu bilgisayarı sıfırlaya tıklayalım.
5.Format işlemi başlamış olacaktır hepsi bu kadar kolay gelsin arkadaşlar.

iyikotuyorum.com

editor
Web Sitemiz üzerinden Soru Cevap , Dedikodu , Alışveriş , Haber , Resim ve Video Paylaşımı yapabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular kısmından site kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

seriokey.com

editor
Seri okey sitelerinde sizlerde arkadaşlarınız ile keyifli ve eğlenceli bir şekilde ücretsiz olarak okey salonlarına katılım sağlayarak güzel zamalar geçirebilirsiniz.
Hızlı seri ve pratik bir şekilde mobil ve tabletleriniz ile okey oynama fırsatlarını yaşayarak en güzel şekilde bağlanıp Seri Okey ve Canlı Okey oynabiliriniz.

Seri Mobil Okey

Yeni Nesilin en gözde okey salonlarında sizlerde en seri şekilde arkadaşlarınız ile birlikte okey oynayarak güzel ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

hes kodu nasıl alınır

editor
HES kodu üç yöntem ile alınır,

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması ( IOS ve Android) ile,

2023 kısa numarasına göndereceğiniz SMS ile;
HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023'e SMS göndererek,
Mavi Kartlı veya TC kimlik numarası 97, 98, 99 ile başlayan kişiler; HES yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. kimlik numarası, doğum yılı ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023'e SMS göndererek,

T.C. Kimlik veya Yabancı Kimlik (99,98,97 ile başlayan) Numarası bulunmayan kişiler için Pasaport bilgileri ile; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla, Uyruk, Pasaport Seri Numarası, Doğum yılı, Soyadı yazarak 2023'e SMS göndererek,

e-Devlet ile,
e-Devlet üzeriden buraya tıklayarak,
e-Devlet üzerinden HES Koduna ait işlemler; üretme, silme, sorgulama ve detaylarını görüntüleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
18 yaş altı çocuklarınız için HES kodunu e-Devlet üzerinden oluşturabilirsiniz.
alabilirsiniz.

hes kodu nedir

editor
HES "Hayat Eve Sığar Kodu" Kontrollü Sosyal Hayat kapsamında, ulaşım ya da ziyaret gibi işlemlerinizde kurumlarla ve kişilerle "Covid-19" hastalığı açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığınızı güvenli şekilde paylaşmanıza yarayan bir koddur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

yukarı